Барселона несподівано поступилася в матчі Кубка Іспанії

6 січня 2017, 00:24
Каталонська Барселона програла Атлетику з Більбао в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії з рахунком 1:2

Атлетик забив два голи за перші 28 хвилин матчу. Лідер Барселони Ліонель Мессі відіграв один м'яч на початку другого тайму, але це не врятувало каталонський клуб від поразки.

Примітно, що Атлетик завершив гру вдев'ятьох. Суддя показав дві червоні картки баскським гравцям.

Атлетик – Барселона 2:1
Голи: Адуріс, 25, Вільямс, 28 – Мессі, 52

Атлетик: Іраісос, Сан Хосе, Баленсіага, Боведа, Ечейта, Саборіт (Муніаін, 68), Ляпорт, Рауль Гарсія, Ітурраспе, Адуріс (Эрасо, 78), Вільямс (Елустондо, 84)

Барселона: тер Штеген, Піке, Хорді Альба, Умтіті (Алькасер, 88), Іньєста, Ракітіч (Андре Гомеш, 71), Бускетс, Серхі Роберто, Мессі, Луїс Суарес, Неймар

Попередження: Адуріс, Ітурраспе, Рауль Гарсія – Умтіті, Іньєста, Хорді Альба, Бускетс

Видалення: Рауль Гарсія, 74, Ітурраспе, 80

Раніше Реал розгромив Севільї в матчі Кубка Іспанії.