Барселона опинилася за дві перемоги від чемпіонства в Іспанії

21 квітня 2019, 01:13

У чемпіонаті Іспанії відбулися матчі 33-го туру.

Лідер Барселона зіграла на домашньому полі проти Реал Сосьєдаду і домоглася непростої перемоги з результатом 2:1.

Під кінець першого тайму Клеман Ленгле відкрив рахунок, але на 62-й хвилині його зрівняв Хуанма. Не минуло й двох обертів секундної стрілки, як Жорді Альба приніс перемогу каталонцям.

Тим самим Барселона зберегла відрив у 11 очок від свого головного переслідувача Атлетіко, який в цьому турі здолав Ейбар. Від завоювання титулу тепер її відділяють дві перемоги.

Мадридська команда протягом майже всього поєдинку не могла пробити господарів, поки на 85-й хвилині три очки їй не приніс Тома Лемар.

Результати 33-го туру Прімери:

Барселона - Реал Сосьєдад 2:1
Голи: Ленгле, 45, Альба, 64 - Хуанма, 62

Ейбар - Атлетіко 0:1
Гол: Лемар, 85

Алавес - Вальядолід 2:2

Голи: Гвідетті, 4, Хоні, 24 - Хоакін Фернандес, 38, Унал, 76 (з пенальті)

Сельта - Жирона 2:1

Голи: Аспас, 34, Буфал, 69 - Порту, 49

Райо Вальєкано - Уеска 0:0

MyScore.com.ua

У попередньому турі Реал на виїзді зіграв внічию проти Леганеса, за який виступають українські воротар Андрій Лунін і захисник Василь Кравець.