Барселона розгромила Ліверпуль у першому півфіналі Ліги чемпіонів - відео

2 травня 2019, 00:18

У першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів Барселона з рахунком 3:0 перемогла Ліверпуль на своєму полі.

Початок гри залишився за гостями, але господарі надійно оборонялися, а після закінчення перших 10-ти хвилин взялися створювати моменти біля чужих воріт.

Ближче до завершення півгодини гри каталонцям вдалося відкрити рахунок. Жорді Альба прострілив із лівого флангу, а Луїс Суарес проштовхнув м'яч у ворота колишнього клубу.

Мерсисайдці могли відновити рівновагу ще до перерви, але схибив Садіо Мане. Гостріше вони діяли і на початку другого тайму, однак їх підводила точність.

Цим скористалася Барселона, яка на 75-й хвилині подвоїла свою перевагу завдяки голу Ліонеля Мессі. Трохи пізніше він оформив дубль, ефектно пробивши ударом зі штрафного.

У час, що залишився Ліверпуль втратив вірний момент розмочити ворота суперника, але ані Мане, ані Мохамед Салах, який влучив у стійку, не досягли успіху.

3:0 - матч-відповідь відбудеться 7 травня в Англії.