Барселона перемогла в чемпіонаті Іспанії, забивши вісім голів

3 вересня 2018, 00:25

Каталонська Барселона перемогла Уеску з рахунком 8:2 у третьому турі чемпіонату Іспанії.

Уеска першою забила, але цим тільки розізлила Барселону, яка до 39-ї хвилини відповіла трьома голами. У першому таймі гостям вдалося скоротити відрив у рахунку, але другий тайм перетворився на справжнє пекло для Уески. Барселона відвантажила у ворота новачка Прімери ще 5 голів. По дублю оформили лідери Барселони Ліонель Мессі та Луїс Суарес.

Несподівано втратила очки Валенсія, яка розіграла результативну нічию з Леванте. У одному з центральних матчів туру - у севільському дербі - мінімальну перемогу здобув Бетіс, який здобув три очки в поэдинку з Севільєю завдяки голу Хоакіна на 80-ій хвилині.

Леванте - Валенсія - 2:2

Голи: Рожер, 13, 33 - Черишев, 16, Парехо, 51 (пенальті)

Вилучення: Коке, 76

Алавес - Еспаньйол - 2:1

Голи: Борха, 57, Собріно, 59 - Баптістао, 42 (пенальті)

Барселона - Уеска - 8:2

Голи: Мессі, 16, 61, Пулідо, 24 (автогол), Суарес, 39, 90+3 (пенальті), Дембеле, 48, Ракітіч, 52, Альба, 81 - Кучо, 3, Галлар, 42

Бетіс - Севілья - 1:0

Гол: Хоакін, 80

Вилучення: Меса, 66

Раніше у третьому турі чемпіонату Іспанії мадридський Реал здобув домашню перемогу над Леганесом, в який нещодавно перейшов український голкіпер Андрій Лунін.