Барселона підпустила до себе Реал. Результати чемпіонату Іспанії

11 лютого 2019, 01:04

В іспанській Прімері відбулися ще чотири матчі 23-го туру.

Лідер Барселона гостювала в Атлетіка, але не зуміла здобути перемогу, незважаючи на те, що з перших хвилин в її складі грав Ліонель Мессі, який нещодавно отримав травму.

Підсумкова нічия 0:0 дозволила головному переслідувачеві каталонської команди Реалу наблизитися на відстань шести очок.

Допустила осічку і Севілья, яка займає четвертий рядок. Колектив програвав 0:2 за дві хвилини до кінця основного часу матчу, але все-таки уник поразки.

Гол Віссама Бен Йеддера на 88-му оберті секундної стрілки, а також забитий на 90+2-й хвилині Пабло Сарабією м'яч принесли андалусцям драматичну нічию 2:2.

Myscore.com.ua

Напередодні Атлетіко приймав на своєму полі Реал і програв із рахунком 1:3, через що пропустив суперника на другий рядок, який займав перед цим.