Барселона піднялася на четверте місце, Гранада стала лідером — відео. Результати чемпіонату Іспанії

25 вересня 2019, 00:32

В іспанській Прімері відбулися три матчі шостого туру.

Барселона приймала на своєму полі Вільярреал і здобула перемогу з рахунком 2:1. Обидва голи господарі провели протягом першої чверті години ігрового часу.

На 6-й хвилині точним ударом головою відзначився Антуан Грізманн, після чого ефектним пострілом здалеку відзначився Артур. Гості обмежилися голом Санті Касорли.

Відео голів та огляд матчу Барселона - Вільярреал

Принаймні на добу лідером чемпіонату стала Гранада, яка здобула нічию 1:1 після гостьового матчу з Вальядолідом. Український воротар господарів Андрій Лунін провів гру в запасі.

Лідер атак каталонців Ліонель Мессі зіграв в основному складі, але отримав травму в першому таймі і був замінений у перерві.

Відео голів та огляд матчу Вальядолід - Гранада

Ще в одному поєдинку Бетіс переграв Леванте з рахунком 3:1, хоча поступався 0:1 весь перший тайм. Перемогу севільцями принесли дубль Лорена Морона й гол Борхи Іглесіаса.

Голи: Морон, 45+3, 48, Іглесіас, 67

У попередньому турі Реал переміг Севілью завдяки голу Бензема на 64-й хвилині і піднявся на друге місце турнірної таблиці.