Барселона повернулася на перше місце завдяки втраті очок Севільї. Результати матчів чемпіонату Іспанії

2 грудня 2018, 23:48

У неділю, 2 грудня, відбулися чотири матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Барселона на своєму полі, не витративши багато зусиль, обіграла Вільярреал, який в поточному сезоні несподівано є одним з аутсайдерів Ла Ліги. Матч не вийшов багатим на гольові моменти, але Барселона змогла втілити в голи по одному з шансів в кожному з таймів - забивали Піке і Аленья.

Завдяки цій перемозі і втраті очок Севільї Барселона повернулася на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

Барселона - Вільярреал 2:0
Голи: Піке, 36, Аленья, 87

Севілья на виїзді не змогла перемогти Алавес, який в цьому сезоні також йде в групі лідерів. Андалузці виявилися в ролі наздоганяючих після голу Хоні в першому таймі, але під завісу матчу втілили свою ігрову перевагу в гол Бен Йеддера. У кінцівці зустрічі обидві команди могли вирвати перемогу, але забити більше не змогли.

На даний момент Севілья йде на другому місці в чемпіонаті, на одне очко відстаючи від Барселони і на два випереджаючи Атлетіко.

Алавес - Севілья 1:1
Голи: Хоні, 37 - Бен Йеддер, 78

Мадридський Атлетіко вдруге поспіль в чемпіонаті Іспанії зіграв внічию і не використав шанс піднятися на друге місце в турнірній таблиці. У звітному турі "Матрасники" на виїзді не змогли переграти Жирону, зігравши з рахунком 1:1. Більш того, Атлетіко поступався більшу частину матчу і зумів зрівняти рахунок тільки в заключній десятихвилинці.

На даний момент Атлетіко розташовується на третьому місці в турнірній таблиці.

Жирона - Атлетіко 1:1
Голи: Стуані, 45 (з пенальті) - Рамальо, 82 (у свої ворота)

Ще в одному матчі ігрового дня Бетіс на своєму полі з мінімальним рахунком переграв Реал Сосьєдад.

Бетіс - Реал Сосьєдад 1:0
Гол: Фірпо, 33

Нагадаємо, напередодні в чемпіонаті Іспанії Реал на своєму полі з рахунком 2:0 переграв Валенсію і піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці.