Барселона розгромила МЮ і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів - відео

16 квітня 2019, 23:54

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона з рахунком 3:0 розгромила на своєму полі Манчестер Юнайтед і вийшла в півфінал.

Гості могли забити вже на 1-й хвилині поєдинку, але Маркус Рашфорд не використав вихід один на один із воротарем суперника, пробивши в поперечину. Майже відразу свій момент втратив Скотт Мактоміней.

За це МЮ поплатився під кінець чверті години гри, коли Ліонель Мессі ефектним ударом з-за меж штрафного вразив чужі ворота.

Поки Юнайтед не прийшов до тями, Барселона подвоїла свою перевагу на 20-й хвилині. Той же Мессі пробив після свого прориву, а Давід Де Хеа грубо помилився, пропустивши сферу під пахвою.

В кінці першого тайму каталонці ледь не забили третій гол, але зуміли це зробити вже в другому таймі, коли Феліпе Коутіньйо вразив чужу рамку видовищним обвідним ударом наприкінці години матчу.

У час, що залишився Барселона не випускала контроль над грою і вийшла в півфінал, де зустрінеться з переможцем пари Ліверпуль - Порту (після першого матчу - 2:0).

Голи і огляд матчу Барселона - МЮ

Барселона - Манчестер Юнайтед 3:0 (перший матч - 1:0)

Голи: Мессі, 16, 20, Коутіньйо, 62

Барселона: тер Штеген - Роберто (Семеду, 71), Піке, Лангле, Альба - Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 75) - Мессі, Суарес, Коутіньо (Дембеле, 81)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Джонс, Смоллінг, Лінделеф, Янг - Мактоміней, Фред, Погба - Лінгард (Санчес, 80) - Рашфорд (Лукаку, 73), Марсьяль (Далот, 65)

Попереджений: Суарес

В іншому поєдинку-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Аякс сенсаційно на виїзді переграв Ювентус з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.