Чемпіонат Іспанії. Реал переміг Барселону на її полі - відео

24 жовтня 2021, 20:18

Реал з рахунком 2:1 переграв Барселону на виїзді в матчі 10-го туру іспанської Прімери.

Початок гри залишився за господарями поля, але тривалий час їм не вдавалося знайти можливість, щоб створити гостроту в чужих володіннях.

І все ж, каталонці могли забити на 25-й хвилині, коли Дест без перешкод пробивав метрів із 10-ти, перебуваючи прямо перед воротами суперника, але відправив м’яч над поперечиною.

У відповідь Реал організував гольову атаку наприкінці півгодини гри з гаком. Це Алаба вразив самий кут воріт дальнім ударом метрів з 18-ти, завершивши тим самим свою контратаку.

Барселона майже відразу могла зрівняти рахунок, але Піке, вигравши повітря, послав м’яч поруч зі стійкою мадридського колективу.

Ще більш небезпечний момент господарі організували в кінці першого тайму, однак Алаба заблокував удар Фаті метрів з шести.

У другому таймі той же Фаті втратив ще один момент, але відзначитися могли й гості, в яких два шанси забити не використав Бензема.

У компенсований час Васкес подвоїв перевагу Реала, після чого Агуеро зумів лише скоротити відставання в рахунку своєї команди.

Барселона — Реал 1:2

Голы: Агуеро, 90+7 — Алаба, 32, Васкес, 90+4