Реал став лідером чемпіонату Іспанії після перемоги над Барселоною в Ель Класіко

24 жовтня 2020, 18:58

Мадридський Реал переміг на виїзді каталонську Барселону з рахунком 3:1 у матчі 7 туру чемпіонату Іспанії і очолив турнірну таблицю.

Реал відкрив рахунок у матчі уже на 5-й хвилині, коли Бензема вивів Вальверде сам на сам і той переграв голкіпера. Однак «вершкові» вели в рахунку недовго — на 8-й хвилині Альба прострілив з флангу на Фаті, який з близької відстані відправив м’яч у сітку.

На 62-й хвилині Реал знову вийшов вперед після влучного удару Рамоса з пенальті. Після цього мадридський клуб міг закріпити перевагу, але свої нагоди змарнували Кроос та Рамос.

На 90-й хвилині Реал таки забив третій гол у ворота Барселони — Нето не дав пробити Вінісіусу, але мяч відлетів до Родріго, який відпасував на Модріча, а той відправив круглого в сітку.

У підсумку Реал здобув перемогу 3:1 та з 13-ма очками очолив турнірну таблицю. Барселона із сімома балами займає 10-е місце.

Барселона — Реал 1:3
Голи: Фаті, 8 — Вальверде, 5, Рамос, 62 (пен), Модріч, 90

Посеред тижня Реал поступився Шахтарю (2:3) в рамках першого туру Ліги чемпіонів.