Барселона розбила Реал в Ель Класико та зміцнилася на вершині чемпіонату Іспанії

23 грудня 2017, 16:03
В рамках 17-го туру іспанської Прімери Барселона на виїзді перемогла Реал з рахунком 3:0 та зміцнилася на вершині з відривом у дев'ять очок від свого найближчого переслідувача, Атлетіко

Господарі поля з перших хвилин заволоділи перевагою, але щільна гра гостей в обороні довгий час не дозволяла їм створювати потенційно гольові моменти.

Як результат, у першому таймі суперники створили по одній реальній можливості для взяття воріт. Спершу Кейлор Навас врятував мадридців після удару Пауліньо з льоту - передачу зробив Ліонель Мессі, потім Карім Бензема ударом головою влучив у стійку рамки каталонців, коли навішував Марсело.

Ключові події відбулися після перерви. На 54-й хвилині гравці Реала дозволили Івану Ракітічу пройти півполя, після чого скинув м'яч на Мессі, який у дотик відпасував одинокому Луїсу Суаресу. Тому залишалося лише пробити повз воротаря.

Минуло лише десять хвилин, як Барселона подвоїла свою перевагу. Це Суарес не зміг реалізувати вихід один на один з голкіпером мадридців, снаряд відскочив до Мессі, який пробив у стійку. Далі Пауліньо намагався заштовхати м'яч у ворота, але Дані Карвахаль руками дістав м'яч з лінії, за що й отримав пряму червону картку. Мессі впевнено реалізував пенальті.

Вершкові пішли ва-банк, випустивши на заміну Гарета Бейла та Марко Асенсіо, і створили щонайменше два моменти, проте не змогли пробити Марка-Андре тер Штегена. У відповідь збільшити рахунок мав шанс Нелсон Семеду.

І все ж на 90+3-й каталонці зробили результат 3:0. Мессі прорвався по правому флангу, виконав простріл - Суарес пропустив м'яч, який у дотик переправив у ворота Алейш Відаль.

Перемога дозволила Барселоні не тільки відірватися від Атлетіко на дев'ять очок, але й від Реала - на 14. Тепер шанси мадридської команди відстояти чемпіонський титул стали примарними.

Реал - Барселона 0:3
Голи: Суарес, 53, Мессі, 64 (з пенальті), Відаль, 90+3

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро (Асенсіо, 72), Кроос - Ковачіч (Бейл, 72) - Бензема (Начо, 66), Роналду

Барселона: тер Штеген - Роберто (Відаль, 90+2), Піке, Вермален, Альба - Ракітіч, Пауліньо (Гомеш, 84), Бускетс, Іньєста (Семеду, 77) - Мессі, Луїс Суарес

Попереджені: Рамос, Марсело - Вермален, Бускетс

Вилучений: Карвахаль, 63