Барселона розгромила Реал і вийшла у фінал Кубка Іспанії

28 лютого 2019, 01:26

У матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії Барселона розгромила Реал на його полі з рахунком 3:0 і вийшла до фіналу.

У першому поєдинку на полі каталонців команди розійшлися миром 1:1, тому мадридський клуб влаштовувала навіть нульова нічия в домашніх стінах.

Саме такий результат був зафіксований до перерви, хоча господарі були ближче до того, щоб забити, проте Вінісіус Жуніор (двічі) та Карім Бензема не реалізували свої моменти.

За це гості покарали суперника в другому таймі. На 50-й хвилині голом відзначився Луїс Суарес, який скористався передачею Усмана Дембеле. Реал мав шанси, щоб зрівняти рахунок, але знову неточність демонстрував Вінісіус.

Барселона подвоїла перевагу на 69-му обороті секундної стрілки, коли Рафаель Варан зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Дембеле, а ще через чотири хвилини Суарес ударом із пенальті встановив остаточний результат.

Інший фіналіст визначиться 28 лютого в матчі Валенсія - Бетіс. Перший поєдинок між цими командами завершився внічию 2:2.

Реал - Барселона 0:3 (перший матч - 1:1)

Голи: Суарес, 50, 73 (з пенальті), Варан, 69 (у свої ворота)

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Регілон - Модріч, Каземіро (Вальверде, 75), Кроос - Васкес (Бейл, 68), Бензема, Вінісіус (Асенсіо, 81)

Барселона: тер Штеген - Семеду, Піке, Ленгле, Альба - Ракітіч, Бускетс (Артур, 86), Роберто - Мессі, Суарес (Відаль, 79), Дембеле (Коутіньйо, 75)

Попереджені: Васкес, Каземіро - Бускетс, Семеду

У першому поєдинку півфіналу Кубка Іспанії Барселона і Реал не виявили сильнішого, зігравши внічию 1: 1.