Барселона розгромила Реал в Ель Класіко

28 жовтня 2018, 19:48

Барселона розгромила Реал з рахунком 5:1 в 10 турі чемпіонату Іспанії.

Барселона відкрила рахунок на 12-ій хвилині матчу. Жорді Альба технічно прийняв м'яч на лівому фланзі та віддав точний пас назад на Коутіньйо, якого забули захисники Реала. Бразилець в один дотик розстріляв ворота "вершкових".

На 28-ій хвилині Луїс Суарес опинився на газоні у штрафному Реала. Арбітр переглянув відеоповтор та призначив пенальті у ворота Реала, яке реалізував сам постраждалий - Суарес точно пробив в кут.

На другий тайм Барселона вийшла занадто розслабленою, за що поплатилася. Іско зробив простріл у штрафний майданчик, м'яч від Лангле відскочив до Марсело, який підіграв собі під удар і пробив точно в ціль, зробивши рахунок 2:1.

Реал симпатичніше виглядав на початку другого тайму, але забила Барселона. Дембеле віддав на Роберто, той навісив на Суареса, а уругваєць з 11 метрів потужно головою вколотив м'яч у сітку.

На 83-ій хвилині Суарес підсік мяч над Куртуа і зробив рахунок 4:1. Наприкінці матчу Реал посипався та пропустив пятий гол. Дембеле навісив на Відаля, а той головою вколотив п'ятий м'яч у ворота мадридців.

Барселона набрала 21 очко і повернула собі першу сходинку чемпіонату. Реал з 14 очками посідає 9 місце.

Барселона - Реал - 5:1

Голи: Коутиньо, 11, Суарес, 30 (пен), 75, 83, Відаль, 87 - Марсело, 50

Барселона: тер Штеген, Піке, Альба, Серхі Роберто, Лангле, Артур (Відаль, 84), Бускетс, Рафінья (Семеду, 69), Ракітіч, Коутіньо (Дембеле, 74), Суарес

Реал: Куртуа, Варан (Васкес, 46), Марсело (Діас, 82), Начо, Рамос, Кроос, Каземіро, Іско, Модріч, Бейл (Асенсіо, 77), Бензема

Попередження: Ракітіч, Суарес - Начо, Бейл

Посеред тижня Барселона перемогла 2:0 Інтер у третьому турі Ліги чемпіонів, а Реал здолав 2:1 чеську Вікторію.