Барселона розпочала сезон з розгрому. Результати матчів чемпіонату Іспанії

19 серпня 2018, 11:53

Каталонська Барселона розгромила Алавес у першому турі іспанської Прімери, Реал Сосьєдад переміг Вільярреал, а Сельта розійшлась миром з Еспаньйолом.

Барселона вдало розпочала сезон, розгромивши на Камп Ноу новачка Прімери Алавес. Пысля безгольового першого тайму за справу взявся Ліонель Мессі. На 64-ій хвилині аргентинець ідеально виконав штрафний, пробивши низом під стінкою.

На 83-ій хвилині подвоїв перевагу Басрелони Коутінью. Бразилець розібрався у штрафному майданчику з кількома захисниками Алавеса і відправив м'яч у дальній кут. Поставив крапку в матчі все той же Мессі. Лідер каталонського клубу прийняв м'яч від Луїса Суареса і пробив під стійку, оформивши дубль.

У іншому матчі першого туру Реал Сосьєдад першим пропустив від Вільярреала, однак зумів забити двічі і здобути першу перемогу в новому сезоні. Перші очки взяли і Сельта з Еспаньйолом, які зіграли внічию 1:1.

Барселона - Алавес 3:0

Голи: Мессі, 64, 90, Коутіньйо, 83

Барселона: Тер Штеген - Семеду (Коутінью, 46), Піке, Умтіті, Альба - С. Роберто, Бускетс (Відаль, 85), Ракітіч - Мессі, Суарес, Дембеле (Артур, 77)

Алавес: Пачеко - Агуіррегабарія, Наварро, Маріпан, Дуарте - Хоні (Марін, 68), Гарсія, Вакасо, Д. Торрес (Бастон, 68) - Ібай Гомес - Собріно (Бургі, 71)

Попередження: Торрес, Маріпан

Сельта - Еспаньйол 1:1

Голи: Лопес, 52 (автогол) – Ермосо, 45

Вільяреал - Реал Сосьєдад 1:2

Голи: Морено, 16 - Хосе, 40, Хуанмі, 71

У п'ятницю, 17 серпня, у першому турі чемпіонату Іспанії Жирона розійшлась миром з Вальядолідом, а Леванте на виїзді розгромив Бетіс.