Барселона драматично уникла поразки в чемпіонаті Іспанії

3 квітня 2019, 02:21

В іспанській Прімері відбулися перші матчі 30-го туру.

Барселона проводила виїзний матч проти Вільярреала і вигравала з рахунком 2:0 вже на 16-й хвилині завдяки голами від Філіпе Коутіньйо і Малкома.

Господарі скоротили відставання на 25-му обороті секундної стрілки після точного удару Самуеля Чуквезе, а на початку другого тайму Карі Токо Екамбі відновив рівновагу.

Під кінець години гри з гаком левантійці вийшли уперед, а за 10 хвилин до кінця основного часу зробили рахунок 4:2 - відзначилися Вісенте Іборра та Карлос Бакка.

Але Барселона не здавалася. У доданий до основного час Ліонель Мессі голами на 90-й і 90+3-й хвилинах приніс каталонцям нічию 4:4.

В іншому матчі друга команда в таблиці Атлетіко переміг на своєму полі Жирону з результатом 2:0 завдяки м'ячам Дієго Годіна і Антуана Грізманна.

Матчі дня в 30-му турі Прімери:

Вільярреал - Барселона 4:4
Голи: Чуквезе, 23, Екамбі, 50, Іборра, 62, Бакка, 80 - Коутіньйо, 12, Малком, 16, Мессі, 90+1, Суарес, 90+4

Атлетіко - Жирона 2:0
Голи: Годін, 76, Грізманн, 90+1

Еспаньол - Хетафе 1:1

Голи: Іглесіас, 56 - Анхель, 72