Барселона спокійно обіграла Атлетик, Жирона забила Реалу три голи, але програла. Результати матчів чемпіонату Іспанії

19 березня 2018, 00:08

Сьогодні, 18 березня, відбулися інші поєдинки 29 туру іспанської Прімери.

Реал, з Кріштіану Роналду в головній ролі, обіграв Жірону в матчі, повному голів. У першому таймі було забито всього два голи - на м'яч Роналду на 11-й хвилині відповів Стуані на 30-й.

А ось другий тайм порадував великою кількістю забитих м'ячів. Спочатку Реал забив три - Кріштіану Роналду оформив хет-трик, ще гол на рахунку Лукаса Васкеса. Після цього гол забив Стуані, повернувши невелику інтригу в матч. Але її в кінці поєдинку вбив Гарет Бейл, який реалізував вихід 1 на 1.

Жахлива гра на стандартах біля своїх воріт не залишила Реал без ще одного пропущеного м'яча - це Хуанпу замкнув прекрасну подачу з кутового. Проте, ніяк не вгавав Кріштіану Роналду, який оформив покер.

Реал - Жирона 6:3
Голи: Роналду, 11, 47, 64, 90 + 1, Васкес, 59, Бейл, 86 - Стуані, 29, 67, Хуанпу, 88

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Начо, Марсело - Лукас Васкес, Ковачич (Модріч, 71), Кроос, Асенсио (Бейл, 70) - Бензема (Іско, 83), Роналду

Жирона: Буну - Еспіноса, Рамальо, Хуанпу - Маффео (Адай, 84), Гранель, Понс, Мохіка - Порту, Стуані (Олунга, 88), Гарсія (Лозано, 69)

Барселона зовсім не зустріла опору з боку Атлетика. Вже до 30-ї хвилині, коли рахунок був 2:0, синьо-гранатові могли забивати мінімум чотири м'ячі. У підсумку, відзначилися лише Мессі та Пако Алькасер.

У другій половині Барса зменшила оберти і навіть дозволила баскам створити кілька моментів, але рахунок так і не змінився.

Барселона - Атлетик 2:0
Голи: Алькасер, 8, Мессі, 30

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба - Дембеле (Іньєста, 64), Пауліньо, Ракітіч, ​​Коутіньо (Гомеш, 85) - Мессі, Алькасер (Відаль, 74)

Атлетик: Аррісабалага - Лекуе, Иньиго Мартінес, Нуньєс, Сабор - Сан Хосе, Беньят (Ітурраспе, 46) - Де Маркос, Рауль Гарсія, Сусаета (Вільямс, 63) - Меріно (Адуріс, 71)

Вільярреал здобув вольову перемогу над Атлетіко. Двічі відзначився турецький форвард Унал, який вийшов на заміну. Спочатку він замкнув навіс зі штрафного, а на 91-й хвилині виявився найспритнішим у штрафному матрацників, розібравшись і добивши м'яч в сітку після удару Бонери.

За мадридців відзначився Грізман, реалізувавши пенальті на 20-й хвилині.

Боротьба за другу сходинку загострюється ще більше.

Вільярреал - Атлетико 2:1
Голи: Унал, 83, 90+1 - Грізманн, 20 (з пенальті)

Вільярреал: Асенхо - Гаспар, Альваро Гонсалес, Бонера, Хайме Коста - Форналс (Унас, 72), Трігерос, Родрі, Р. Соріано (Сансоне, 64) - Рабаседа (Кастільехо, 79), Бакка

Атлетіко: Облак - Врсалько, Хіменес, Годін, Лукас Ернандес - Корреа (Вітол, 71), Сауль, Томас, Коке (Торрес, 86) - Грізманн (Габі, 81), Коста

Леганес - Севілья 2:1
Голи: Бустінса, 41, Ерас, 69 - Лаюнен, 91

Реал Сосьєдад - Хетафе 1:2
Голи: Вілліан Хосе, 23 - Дакон, 45, Анхель, 51