Барселона стала першим клубом в історії єврокубків, який пройшов далі після 0:4 в першій грі

9 березня 2017, 14:10
Першою командою, якій вдалося пробитися у наступне коло євротурнірів після поразки 0:4 в першому матчі, стала Барселона, що напередодні обіграла з рахунком 6:1 ПСЖ

Поступившись у першій грі з рахунком 0:4, у другому матчі каталонській команді потрібна була перемога з різницею в п'ять голів. На 90+5-й хвилині чемпіону Іспанії вдалося зробити рахунок 6:1.

Досі тільки три команди змогли пройти у наступний раунд, поступившись з різницею в чотири м'ячі у першому поєдинку. У сезоні 1985/1986 це вдалося Реалу, в кампанії 1984/1985 - югославському Партизану, у1961/1962 - португальському Лейшоешу.

Раніше Барселона обіграла ПСЖ з рахунком 6:1 та пройшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У першому поєдинку Парі Сен-Жермен з рахунком 4:0 розгромив Барселону на своєму полі у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.