Барселона випередила Реал і впритул наблизилася до лідера після драматичної перемоги в матчі чемпіонату Іспанії

6 квітня 2021, 00:13

Барселона перемогла Вальядолід з рахунком 1:0 у матчі 29 туру чемпіонату Іспанії і повернулася на друге місце.

Вальядолід, який перебуває в нижній частині турнірної таблиці, був близький до сенсаційної нічиєї з іспанським грандом, але ключовий момент трапився на 79-й хвилині, коли гості залишилися вдесятьох після вилучення Оскара Плано.

Перебуваючи в чисельній більшості, Барселона кинули вся сили в атаку і таки вирвала перемогу на 90-й хвилині завдяки голу Усмана Дембеле, який забив після пасу Араухо.

Таким чином, Барселона обійшла на два очки Реал та на відстань в один бал наблизилася до лідера Атлетіко.

Барселона — Вальядолід 1:0
Гол: Дембеле, 90
Вилучення: Плано, 79 (Вальядолід)

flashscore.ua

Напередодні Севілья перемогла Атлетіко (1:0) та загострила боротьбу за чемпіонство в Прімері.