Барселона вирвала складну перемогу над аутсайдером. Результати матчів чемпіонату Іспанії

28 січня 2018, 23:37

У неділю, 28 січня, відбулися чотири матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Барселона продовжила свою переможну серію в чемпіонаті Іспанії до семи матчів. У звітному турі каталонці здобули важку перемогу над аутсайдером Ла Ліги - Алавесом. Гості несподівано відкрили рахунок на 23-й хвилині зусиллями Йона Гвідетті і тримали переможний для себе рахунок майже годину. На 72-й хвилині Андрес Іньєста знайшов передачею Луїса Суареса на дальній штанзі, і уругваєць зрівняв рахунок. Минуло менше чверті години - і Барселона вийшла вперед: Мессі філігранним ударом зі штрафного через стінку послав м'яч у ворота.

2:1 - Барселона продовжує утримувати 11-очковий відрив від найближчого переслідувача в турнірній таблиці.

Барселона - Алавес 2:1

Голи: Л.Суарес, 72, Мессі, 84 - Гвідетті, 23

Барселона: Тер Штеген - Дінь (Альба, 52), Умтіті, Піке, Семеду (Роберто, 52) - Коутіньо (Алькасер, 66), Пауліньо, Ракітіч, Іньєста - Л.Суарес, Мессі

Алавес: Пачеко - Дуарте (Деміровіч, 89), Маріпан, Лагуардія, Алексіс - Перес (Альфонсо, 63), Вакасо, Медрала, Ібаі - Собріно, Гвідетті (Ель-Хаддаді, 75)

Попередження: Вакасо, Дуарте

Атлетіко після несподіваної осічки в матчі проти Жирони в попередньому турі реабілітувався розгромною перемогою над Лас-Пальмасом. Голи в цій зустрічі трапилися тільки в другому таймі, їх на свій рахунок записали Антуан Грізманн, Фернандо Торрес і Томас Партей.

Після цієї перемоги "Матрасники" продовжують впевнено займати друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

Атлетіко - Лас-Пальмас 3:0

Голи: Грізманн, 61, Торрес, 73, Партей, 88.

Результати інших матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії:

Леганес - Еспаньол 3:2

Голи: Ермосо, 11, 82 (обидва - в свої ворота), Герреро, 69 - Наварро, 49, Ермосо, 88

Севілья - Хетафе 1:1

Голи: Мюріель, 72 - Анхель, 90+3

Нагадаємо, напередодні Реал розгромив Валенсію з рахунком 4:1 і скоротив відставання від лідируючої трійки в чемпіонаті Іспанії.