Барселона вирвала у Атлетіка путівку в чвертьфінал Кубка Короля

12 січня 2017, 00:21
Барселона обіграла Атлетік у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії з рахунком 3:1 та пробилася у чвертьфінал турніру

Після поразки від Атлетіка в виїзному матчі з рахунком 1:2, на Камп Ноу Барселоні була необхідна тільки перемога. Баски зуміли зберегти свої ворота "на замку" трохи більше півгодини, після чого Суарес відкрив рахунок у поєдинку.

На початку другого тайму Неймар з пенальті довів перевагу каталонців до двох м'ячів і вивів свою команду вперед у протистоянні. Однак через три хвилини Саборіт один м'яч відквитав і зрівняв рахунок за сумою двох матчів.

Вирішальним у протистоянні став гол Ліонеля Мессі, який аргентинець забив на 78-й хвилині матчу і вивів свою команду до чвертьфіналу Кубка Іспанії.

Суперник каталонців на цій стадії турніру стане відомий після жеребкування.

Барселона - Атлетік 3:1 (перший матч - 1:2)

Голи: Суарес, 35, Неймар, 48 (з пенальті), Мессі, 78 - Саборіт, 51

Барселона: Сіллессен - Альба, Умтіті, Піке, Роберто - Іньєста (Туран, 89), Бускетс, Рафінья (Ракітіч, 80) - Неймар (Деніс Суарес, 87), Луїс Суарес, Мессі

Атлетик: Іраісос - Баленсіага, Лапорт, Ечеіта (Горка, 30), Боведа - Сан Хосе, Беньят - Саборіт (Сусаета, 79), Ераса, Вільямс - Сабін (Адуріс, 46)

Попередження: Умтіті - Ечеіта, Лапорт, Горка, Беньят, Вільямс

Результати інших матчів 1/8 фіналу Кубка Іспанії:

Алавес - Депортіво 1:1 (перший матч - 2:2)

Голи: Мендес, 45 - Аррібас, 62

Вільярреал - Реал Сосьєдад 1:1 (перший матч - 1:3)

Голи: Соріано, 45 - Оярсабаль, 15

Кордоба - Алькоркон 1:2 (перший матч - 0:0)

Голи: Піоваккарі, 9 - Родрігес, 51, Алехо, 68

Нагадаємо, напередодні першим чвертьфіналістом Кубка Іспанії став Атлетіко, який у двоматчевому протистоянні здолав Лас-Пальмас.