Барселона втратила очки і дала шанс Реалу вийти в лідери. Результати чемпіонату Іспанії

14 грудня 2019, 21:28

Відбулись чотири матчі 17 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона несподівано спіткнулася у матчі з Реал Сосьєдадом, зігравши унічию 2:2. Каталонці пропустили на 12-й хвилині з пенальті, але відігрались ще у першому таймі зусиллями Грізманна, який технічно перекинув голкіпера.

У другому таймі Барселона вийшла вперед. Мессі віддав пас на Суареса, якому залишалось відправити м’яч у порожні ворота. Та все ж каталонському клубу не вдалося втримати перемогу. На 62-й хвилині Ісак вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок.

Барселона набрала 35 очок і у випадку перемоги Реала над Валенсією ризикує втратити першу сходинку.

У інших матчах туру Леганес розійшовся миром з Алавесом, Ейбар — з Атлетіком Більбао, а Леванте здолав Гранаду.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Іспанії Барселона розгромиал Мальорку з рахунком 5:2.