Барселона втретє поспіль не змогла перемогти в чемпіонаті Іспанії

29 вересня 2018, 19:33

Каталонська Барселона розійшлась миром з Атлетіком з Більбао у матчі 7 туру чемпіонату Іспанії.

Наприкінці першого тайму півзахисник Атлетіка Сусаєта прекрасним пасом знайшов у штрафному де Маркоса і той відкрив рахунок у матчі. На 55-ій хвилині на полі з'явився лідер Барселони Ліонеь Мессі, який розпочав матч на лаві запасних. Вихід зіркового аргентинця підсилив гру, але дозволив звести матч лише до нічиєї.

Саме Мессі виступив у ролі асистента під час взяття воріт гостей з Більбао. На 84-ій хвилині аргентинець зробив точний простріл на ногу Ель-Хаддаді, який зрівняв рахунок - 1:1. Це вже третій матч поспіль у чемпіонаті Іспанії, у якому Барселона не може перемогти. Раніше каталонський клуб зіграв унічию з Жироною та програв Леганесу.

У ще одному матчі дня в Прімері Валенсія завдяки голу Гамейро мінімально здолала Реал Сосьєдад. Раніше Еспаньйол та Реал Сосьєдад розіграли результативну нічию - 2:2.

Барселона - Атлетик - 1:1

Голи: Ель Хаддаді, 84 - Де Маркос, 41

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Ленгле, Альба - Роберто (Бускетс, 51), Ракітіч, Відаль (Мессі, 55) - Дембеле (Ель Хаддаді, 80), Л. Суарес, Коутінью

Атлетік: Сімон - Де Маркос, Альварес (Ноласкоаін, 23), Мартінес, Баленсїага - Р. Гарсія, Д. Гарсія, Беньят (Сан Хосе, 67) - Сусаєта, Вільямс (Адуріс, 79), Берчіче

Попередження: Ракітіч, Бускетс, Д. Гарсія, Ноласкоаін - Альварес

Реал Сосьедад - Валенсія - 0:1

Гол: Гамейро, 36.

Райо Вальєкано - Еспаньол - 2:2

Голи: Де Томас, 6, Какута, 47 (пен) - Іглесіас, 19, Гранеро, 45+1

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У попередньому турі Прімери Барселона несподівано з рахунком 2:1 програла Леганесу - клубу, в який на правах оренди з Реалу перейшов український голкіпер Андрій Лунін.