Барселона забила шість голів, Реал здобув складну перемогу. Результати суботи у чемпіонаті Іспанії

11 лютого 2017, 23:43
11 лютого відбулися чотири матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

Барселона в звітному турі каменя на камені не залишила від Алавеса у виїзному поєдинку. Програвши новачку чемпіонату у першому колі на своєму полі, каталонці були сповнені рішучості помститися Алавесу за ту втрату очок на чужому стадіоні, і це їм вдалося. Барселона відправила у ворота Пачеко шість м'ячів: дублем відзначився Суарес, ще по голу на свій рахунок записали Неймар, Мессі і Ракітіч, а ще один м'яч Алексіс забив у власні ворота.

Після цієї перемоги Барселона зміцнилася на другому місці в турнірній таблиці, відірвавшись від Севільї на п'ять очок.

Алавес - Барселона 0:6

Голи: Суарес, 37, 67, Неймар, 40, Мессі, 59, Алексіс, 63 (у свої ворота), Ракітіч, 65

Алавес: Пачеко - Ернандес (Гарсія, 87), Алексіс, Лагуардія, Вігарай - Торрес, Льоренте - Катаі (Ромеро, 57), Собріно, Крстічіч (Кіко, 46) - Сантос

Барселона: Тер Штеген - Дінь, Матьє, Умтіті (Альба, 66), Відаль - Гомеш (Серхі Роберто, 72), Бускетс (Іньєста, 64), Ракітіч - Неймар, Суарес, Мессі

Попередження: Лагуардія - Умтіті, Ракітіч

Реал здобув важку перемогу в Памплоні, з рахунком 3:1 обігравши Осасуну. У першому таймі команди обмінялися голами: на гол Кріштіану Роналду своїм забитим голом відповів Серхіо Леон, а в другому таймі три очки команді Зінедіна Зідана принесли Іско і Лукас Васкес.

Реал на одне очко випереджає Барселону в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, маючи при цьому дві гри в запасі.

Осасуна - Реал 1:3

Голи: Серхіо Леон, 33 - Роналду, 24, Іско, 62, Лукас Васкес, 90+3

Осасуна: Сірігу - Фуентес (Клерк, 53), Вуйядінович, Ойєр, Боннін (Гарсія, 15) - Ромеро, Чаушич, Фаусто (Лое, 61), Беренгер - Серхіо Леон, Рів'єр

Реал: Навас - Марсело, Начо, Варан, Рамос, Даніло (Хамес, 57) - Іско (Ковачич, 88), Каземіро, Модрич - Бензема (Лукас, 72), Роналду

.png_106 Фото:

Нагадаємо, перед матчем проти Валенсії гравці Бетіса підтримали Романа Зозулю, вийшовши у футболках з написом "Ми всі - Зозуля".