Барселона здобула вольову перемогу на полі незручного суперника вперше за 88 років. Результати матчів чемпіонату Іспанії

14 січня 2018, 23:47

У неділю, 14 січня, відбулись чотири матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу

У головному матчі ігрового дня Барселона відігралась з рахунку 0:2 і змогла перемогти Реал Сосьєдад. До 34-ї хвилини зустрічі сан-себастьянців вперед на два м'ячі вивели Вілліан Хосе і Хуанмі, але вже до перерви Пауліньо скоротив відставання, а в другому таймі каталонці відзначилися тричі і здобули вольову перемогу.

Примітно, що в рамках чемпіонату Іспанії Барселона змогла на виїзді обіграти Реал Сосьєдад після першого гола в свої ворота вперше з лютого 1930 року.

Завдяки цій перемозі Барселона повернула собі дев'ятиочкову перевагу над Атлетіко в турнірній таблиці.

Реал Сосьєдад - Барселона 2:4

Голи: Вілліан Хосе, 11 Хуанмі, 34 - Пауліньо, 39, Л.Суарес, 50, 71, Мессі, 85

Реал Сосьєдад: Руллі - Родрігес, Навас, Льоренте, Ордіосола - Сурутуса, Ільяраменді (Субельдія, 56), Прієто (Янузай, 79) - Хуанмі (Оярсабаль, 60), Вілліан Хосе, Каналес

Барселона: Тер Штеген - Альба, Вермален, Піке, Роберто - Гомеш (Дінь, 80), Пауліньо (Думбеле, 65), Бускетс, Ракітіч - Л.Суарес (Д.Суарес), Мессі

Голи: Морено, 29 - Вільямс, 35

Нагадаємо, напередодні в рамках 19-го туру чемпіонату Іспанії Реал несподівано на своєму полі поступився Вільярреалу.