Баварія обіграла команду Коноплянки, суперник Шахтаря зупинив Дортмунд. Результати матчів чемпіонату Німеччини

22 вересня 2018, 22:40

У суботу, 22 вересня, відбулися шість матчів четвертого туру чемпіонату Німеччини з футболу.

Мюнхенська Баварія виграла четвертий матч поспіль зі старту сезону Бундесліги, обігравши Шальке, який поки що в чемпіонаті не набрав жодного очка. Команда Ніко Ковача відкрила рахунок вже в дебюті матчу, коли Хамес Родрігес переправив м'яч в сітку після подачі кутового.

В середині тайму колумбієць міг робити дубль, але не переграв Ральфа Ферманна після виходу один на один. Ще через кілька хвилин сантиметри відділили Давида Алабу від голу після потужного удару з дальнього штрафного.

Проте, після перерви Баварія все ж подвоїла перевагу: Хамес заробив пенальті, який реалізував Роберт Левандовскі.

Євген Коноплянка потрапив в заявку на цей матч, але всю гру просидів на лаві запасних.

Після цього матчу команди залишилися на протилежних полюсах турнірної таблиці: Баварія - перша, Шальке - останній.

Шальке - Баварія 0:2
Голи: Родрігес, 8, Левандовскі, 64 (з пенальті)

Шальке: Ферманн - Сане, Налдо, Настасіч - Каліджурі, Руди, Маккенна (Бенталеб, 54), Шепф - Ді Санто (Харіт, 65), Ут (Бургшталлер, 72) - Емболо.

Баварія: Нойєр - Кімміх, Хуммельс, Зюле, Алаба - Горецка, Алькантара, Родрігес (Саншеш, 86) - Мюллер, Левандовскі (Вагнер, 79), Рібері (Гнабрі, 83).

Попередження: Налдо, Каліджурі - Вагнер.

Суперник Шахтаря в Лізі чемпіонів - Хоффенхайм - зіграв внічию вдруге за тиждень. У чемпіонаті Німеччини команда Юліана Нагельсмана розійшлася миром з дортмундською Борусією - 1:1. Хоффенхайм відкрив рахунок перед самою перервою зусиллями Жоелінтона, але пропустив в заключній частині матчу від Крістіана Пулішіча.

Набравши чотири очки в чотирьох матчах, Хоффенхайм поки тільки десятий в турнірній таблиці, Боруссія з вісьмома балами йде на третій позиції.

Хоффенхайм - Боруссія Д 1:1
Голи: Жоелінтон, 44 - Пулішіч, 84

Хоффенхайм: Бауманн - Бічакчич, Фогт, Пош, Шульц - Цубер (Нордтвейт, 70), Бітенкур, Грілліч, Бренет, Жоелінтон (Бельфоділь, 86) - Крамаріч (Салаї, 78)

Боруссія Д: Бюркі - Аканджі, Шмельцер, Пішчек, Діалло - Пулішіч, Вітцель, Вольф (Санчо, 60), Дауд (Ділейні, 60) - Ройс, Кагава (Філіп, 70)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, посеред тижня в рамках першого туру Ліги чемпіонів Баварія на виїзді впевнено обіграла Бенфіку, а Хоффенхайм в Харкові розійшовся миром з Шахтарем.