Баварія перервала безвиграшну серію в чемпіонаті Німеччини

22 жовтня 2016, 22:12
У рамках восьмого туру чемпіонату Німеччини з футболу Баварія на своєму полі обіграла менхенгладбахську Боруссію

Результат поєдинку був вирішений у перші півгодини гри, коли голи Відаля і Дугласа Кости дозволили мюнхенцям повести з перевагою в два голи. Як виявилося, ці забиті м'ячі стали єдиними в поєдинку, і, таким чином, Баварія змогла перервати двоматчеву безвиграшну серію і зберегти відрив у три очки від Герти в турнірній таблиці.

Баварія — Боруссія М 2:0

Голи: Відаль, 16, Коста, 31

Баварія: Нойєр — Рафінья (Кімміх, 84), Мартінес, Хуммельс, Алаба — Відаль, Алонсо, Алькантара — Роббен (Санчеш, 80), Левандовскі, Коста (Мюллер, 73)

Борусія М: Зоммер — Корб, Вестергор, Ельведі — Джонсон, Крамер, Штробль, Вендт (Н. Шульц, 65) — Хофманн (Янчке, 46) — Штіндль, Хан (Херрманн, 78)

Попереджений: Крамер

На відміну від Баварії, дортмундська Боруссія у звітному турі втратила очки. Підопічні Томаса Тухеля ледве змогли врятувати нічию в матчі проти Інгольштадта. Програючи за 20 хвилин до кінця матчу з рахунком 1:3, рурський клуб завдяки голам Рамоса і Пулішича уникнув поразки, проте в турнірній таблиці пропустив вперед Хоффенхайм.

Інгольштадт — Боруссія Д 3:3

Голи: Коен, 7, Лескано, 24, 60 — Обамеянг, 59, Рамос, 69, Пулішич, 90+1

Інгольштадт: Ніланд – Хадергьонай, Матіп, Тіссеранд, Зуттнер – Гросс, Коен, Роджер, Хартманн – Хинтерзеєр, Лескано (Лекі, 72)

Боруссія Д: Вайденфеллер – Піщек, Гінтер, Бартра, Пак (Пулішич, 46) – Вайгль, Рамос, Кагава (Пасслак, 73), Кастро (Гетце, 59), Дембеле — Обамеянг

.png_42 Фото:

Нагадаємо, раніше в матчах Ліги чемпіонів Баварія і Боруссія Дортмунд здобули перемоги: мюнхенці на своєму полі розгромили ПСВ, а дортмундці на виїзді обіграли Спортінг.