Баварія помстилася ПСЖ, Ювентус і МЮ вийшли у плей-офф. Результати матчів Ліги чемпіонів

6 грудня 2017, 00:56
5 грудня були зіграні останні матчі групового етапу в група А, В, С і D

У групі А ЦСКА не зміг утримати виїзну перемогу над Манчестер Юнайтед - у другому таймі армійці явно втомилися і пропустили два голи.

Варто відзначити, що навіть перемога не допомогла б ЦСКА кваліфікуватися в плей-офф, адже Базель свій поєдинок проти Бенфіки також виграв.

Манчестер Юнайтед - ЦСКА 2:1

Голи: Лукаку, 64, Рашфорд, 66 - Дзагоєв, 45+1.

Бенфіка - Базель 0:2

Голи: Ел'юнуссі, 5, Оберлін, 65.

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА
Таблиця офіційного сайту УЄФА Фото:

В групі В Баварія помстилася ПСЖ за прикру поразку в попередній зустрічі команд (0:3). На гол Левандовскі і дубль Толіссо французи відповіли лише влучним ударом Мбаппе на початку другого тайму.

У паралельному матчі Селтік поступився вдома Андерлехту, але все одно зіграє в Лізі Європи.

Баварія - ПСЖ 3:1

Голи: Левандовські, 8, Толіссо, 37, 69 - Мбаппе, 50

Селтік - Андерлехт 0:1

Гол: Шимуновіч, 62 (аг)

У групі С була найбільша інтрига, адже на вихід в плей-офф претендували аж три команди. Правда, Атлетіко зобов'язаний був перемагати Челсі на виїзді, і при тому сподіватися на осічку Роми проти Карабаху, що було малоймовірним.

Дива не сталося - Рома обіграла Карабах, а Челсі звів гру з Атлетіко до нічиєї, через яку на перше місце несподівано вийшли італійці.

Челсі - Атлетіко 1:1

Голи: Савіч, 77 (у свої ворота) - Сауль, 56

Рома - Карабах 1:0

Гол: Перотті, 53

У групі D примарні шанси на успіх мав Спортінг. Щоб прорватися на другу сходинку в групі, португальцям треба було сподіватися, що Ювентус втратить очки в Греції проти Олімпіакоса, а їм самим потрібно було обігравати Барселону на виїзді.

Жоден з пазлів не склався на користь Спортінга - Ювентус спокійно розібрався з греками, а Барселона - з португальцями.

Барселона - Спортінг Л 2:0

Голи: Алькасер, 59, Матьє, 90+1 (автогол)

Олімпіакос - Ювентус 0:2

Голи: Куадрадо, 15, Федеріко Бернардескі 90.

Раніше в плей-офф Ліги чемпіонів вийшли Реал і Бешикташ.