Баварія розгромила Боруссію Д і наблизилася до титулу в чемпіонаті Німеччини

8 квітня 2017, 22:13
Відбулися матчі суботи у 28-му турі чемпіонату Німеччини з футболу

Баварія розгромила дортмундську Боруссію у центральному матчі туру німецької Бундесліги з рахунком 4:1. Господарі забили два швидких м'ячі — Франк Рібері відзначився на четвертій хвилині, а Роберт Левандовскі на десятій. Боруссія відіграла один гол, проте в другому таймі мюнхенці відрізнялися ще двічі.

Баварія — Боруссія Д 4:1
Голи: Рібері, 4, Левандовскі, 10, 68, (з пенальті), Роббен — Рафаель Герреру, 20

Баварія: Ульрайх — Лам, Боатенг, Хаві Мартінес (Хуммельс, 79), Алаба — Роббен, Хабі Алонсо, Рібері (Дуглас Коста, 74), Відаль, Тьяго Алькантара — Левандовскі (Кімміх, 72)

Борусія Д: Бюрки — Гінтер, Папастатопулос, Бартра — Кастро (Роді, 46), Пасслак, Шмельцер, Рафаель Геррейру (Меріно, 69) - Пулішич, Обамеянг, Дембеле (Мор, 59)

Попередження: Левандовські, Відаль — Пасслак, Бартра, Бюркі