Баварія сенсаційно упустила перемогу над аутсайдером чемпіонату Німеччини

22 вересня 2017, 23:32
У стартовому матчі шостого туру чемпіонату Німеччини з футболу Баварія на своєму полі зіграла внічию з Вольфсбургом

Мюнхенці провели поєдинок в досить спокійному темпі, але, незважаючи на це, вже в першому таймі зробили істотний заділ для перемоги, відправивши у ворота Вольфсбурга два м'ячі. Спочатку Роберт Левандовскі заробив і сам же реалізував пенальті, а потім Ар'єн Роббен за допомогою рикошету подвоїв рахунок.

Проблеми для мюнхенців почалися в другому таймі. На 56-й хвилині Свен Ульрайх припустився грубої помилки в воротах і пропустив нескладний удар від Максиміліана Арнольда, а під завісу зустрічі Дідаві, який вийшов на заміну, замкнув навіс з флангу і зрівняв рахунок.

2:2 - Баварія наздогнала дортмундську Боруссію на вершині турнірної таблиці, але команда Петера Боса ще має гру в запасі.

Баварія - Вольфсбург 2:2

Голи: Левандовскі, 33 (з пенальті), Роббен, 42 - Арнольд, 56, Дідаві, 83

Баварія: Ульрайх - Рафінья, Хуммельс, Боатенг, Кімміх - Руди, Відаль (Толіссо, 63) - Рібері (Коман, 86), Мюллер, Роббен (Хамес, 85) - Левандовскі

Вольфсбург: Кастельс - Іттер, Удохай, Тіссеран, Верхаг - Гілавогі, Камачо (Дідаві, 73) - Маллі, Арнольд, Вілліам (Блашчіковскі, 46) - Орігі (Базур, 85)

Попередження: Відаль - Тіссеран, Вілліам

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_185
.png_185 Фото:

Нагадаємо, посеред тижня в матчі п'ятого туру Бундесліги мюнхенська Баварія на виїзді без проблем обіграла Шальке з Євгеном Коноплянкою в складі.