Баварія упустила перемогу над середняком і дозволила Дортмунду піти у відрив. Результати чемпіонату Німеччини

3 листопада 2018, 21:29

У суботу, 3 листопада, відбулося більшість матчів 10-го туру чемпіонату Німеччини з футболу.

Мюнхенська Баварія втратила очки в четвертому матчі з останніх шести в рамках Бундесліги. У звітному турі команда Ніко Ковача упустила перемогу в домашній грі проти Фрайбурга. Команди не могли відзначитися до заключного відрізка матчу, але на 80-й хвилині Серж Гнабрі вивів Баварію вперед. Коли здавалося, що мюнхенці доведуть справу до мінімальної перемоги, Фрайбург вирівняв становище - за хвилину до кінця основного часу відзначився Лукас Хелер.

1:1 - Баварія перервала свою двоматчеву переможну серію в Бундеслізі, але поки залишається на другому місці в турнірній таблиці.

Баварія - Фрайбург 1:1
Голи: Гнабрі, 80 - Хелер, 89

Баварія: Нойєр, Боатенг, Зюле, Алаба, Кімміх, Роббен (Рібері, 63), Саншеш, Гнабрі (Горетцка, 83), Хамес (Мюллер, 71), Рафінья, Левандовскі.

Фрайбург: Шволов, Гульде, Кох, Гюнтер, Хайнц, Хефлер, Хаберер, Франтц (Террацціно, 68), Штенцель, Кляйндінст (Вальдшмідт, 83), Хелер (Лінхарт, 90).

Попередження: Рафінья - Шволов.

Лідер чемпіонату Німеччини - дортмундська Боруссія - скористалася осічкою головного конкурента і збільшила свій відрив над Баварією до чотирьох очок. У звітному турі команда Люсьєна Фавра здобула мінімальну виїзну перемогу над Вольфсбургом. Переможний м'яч дортмундці забили в першому таймі, його на свій рахунок записав капітан команди Марко Ройс.

Вольфсбург - Боруссія Д 0:1
Гол: Ройс, 27

Вольфсбург: Кастельс, Брукс, Тіссеран, Руссійон, Герхардт (Маллі, 81), Реджбечай (Штеффен, 69), Арнольд, Брекало (Йебоа, 81), Вілліам, Вегорст, Гінчек.

Боруссія Д: Бюркі, Аканджі, Геррейро, Хакімі, Загаду, Вітцель, Ділейні, Ройс, Санчо (Пулішіч, 78), Бруун Ларсен (Топрак, 90), Пако Алькасер (Філіп, 78).

Попередження: Загаду, Ділейні.