Баварія втратила перемогу, команда Коноплянки розгромила суперника. Результати матчів чемпіонату Німеччини

24 листопада 2018, 22:42

У суботу, 24 листопада, відбулись шість матчів 12 туру чемпіонату Німеччини.

Мюнхенська Баварія розписала результативну нічию з Дюссельдорфом. Мюнхенський клуб уже до 20-ї хвилини вів у рахунку 2:0, однак наприкінці першого тайму гості один м'яч відіграли - відзначився нападник Лукебакіо.

У другому таймі завдяки голу Мюллера мюнхенці знову відновили перевагу у два голи. Однак форвард Дюссельдорфа бельгієць Лукебакіо спочатку скоротив відставання в рахунку, а на останніх хвилинах приніс своїй команді нічию, оформивши хет-трик.

Шальке на власному полі з рахунком 5:2 розгромив Нюрнберг. Український півзахисник Шальке Євген Коноплянка просидів увесь матч на лаві запасних.

Наступний суперник донецького Шахтаря в Лізі чемпіонів Хоффенхайм зіграв у результативну нічию з берлінською Гертою - 3:3.

Шальке - Нюрнберг - 5:2

Голи: Шкрібскі, 26, 84, Аріта, 32, Бургшталлер, 70, Оципка 90+3 - Мартінес, 38, Зрелак, 78

Герта - Хоффенхайм - 3:3

Голи: Ібішевіч, 12, Лекі, 71, Лазаро, 87 - Демірбай, 1, Крамаріч, 10, Бічакчіч, 55

Таблиця сайту Myscore.com.сom

У минулому турі чемпіонату Німеччини Баварія програла дортмудській Боруссії 2:3.