Баварія зазнала неочікуваної поразки в матчі чемпіонату Німеччини

29 вересня 2018, 00:06

Мюнхенська Баварія програла у виїзному матчі берлінській Герті в рамках 6 туру чемпіонату Німеччини.

На 23-ій хвилині захисник Баварії Боатенг необачно зіграв у власному штрафному, збивши суперника, і заробив пенальті. 11-метровий удар вдало виконав форвард Герти Ібішевіч, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах. На 44-ій хвилині господарі подвоїли перевагу - Дуда замкнув простріл з флангу.

По перерві головний тренер Баварії Ніко Ковач підсилив атаку, випустивши форвардів Мюллера та Вагнера, але це не принеслов свої плоди - Герта зуміла довести матч до перемоги. Таким чином, Баварія не може перемогти у другому матчі поспіль і ризикує поступитися першим місцем у турнірній таблиці Бундесліги.

Герта - Баварія - 2:0

Голи: Ібішевіч, 23 (пен), Дуда, 44

Герта: Крафт - Лазаро, Штарк, Рекік, Міттельштедт - Шельбред, А. Майєр - Ділросун (Ястржембскі, 90+2), Дуда, Калу (Лекі, 71) - Ібішевіч (Зельке, 53)

Баварія: Нойєр - Кімміх, Боатенг, Зюле, Алаба - Санчеш (Гнабрі, 63), Тіаго - Роббен (Мюллер, 52), Родрігес (Вагнер, 72), Рібері - Левандовскі

Попередження: Ібішевіч, Ділросун, Дуда - Кіммі

У минулому турі чемпіонату Німеччини Баварія на власному полі не зуміла перемогти Аугсбург - 1:1.