Баварія зазнала розгрому на своєму полі. Результати матчів чемпіонату Німеччини

6 жовтня 2018, 23:05

У суботу, 6 жовтня, відбулися більшість матчів сьомого туру чемпіонату Німеччини з футболу.

Головна сенсація сталася в матчі чемпіона країни мюнхенської Баварії проти менхенгладбахської Борусії. Команда Ніко Ковача, яка зараз переживає не найкращі часи, поступилася з рахунком 0:3. Вже за перші 15 хвилин Баварія пропустила двічі - спочатку відзначився Алассан Плеа, а потім Ларс Штіндль.

Баварія виглядала активнішою на полі і більше володіла м'ячем, але Боруссія грамотно грала в обороні. За весь матч мюнхенці так і не змогли відзначитися, а ось гості в кінцівці навіть довели свою перевагу до розгромної - на 88-й хвилині відзначився Патрік Херрманн.

Баварія програла другий матч поспіль у Бундеслізі і не може виграти вже протягом трьох поєдинків. Ці невдачі відкинули мюнхенську команду вже на 5-е місце в турнірній таблиці. Гладбахской Боруссія після перемоги в Мюнхені піднялася на другу позицію.

Баварія - Боруссія М 0:3
Голи: Плеа, 10 Штіндль, 16, Херрманн, 88

Баварія: Нойер, Зюле, Алаба (Саншеш, 55), Кімміх, Хуммельс, Роббен (Рібері, 46), Алькантара, Горетцка, Хамес, Левандовскі, Мюллер (Гнабрі, 46).

Боруссія М: Зоммер, Гінтер, Вендт, Ланг, Ельведі, Хофманн, Крамер, Нойхаус (Херрманн, 74), Азар (Траоре, 83), Плеа, Штіндль (Закарія, 66).

Попередження: Рібері, Хофманн, Закарія, Хамес.

Лідером чемпіонату Німеччини залишається дортмундська Боруссія, яка в звітному турі здобула неймовірну за драматизмом перемогу над Аугсбургом з рахунком 4:3. Хет-триком у цьому матчі відзначився іспанський форвард "Джмелів" Пако Алькасер, який вийшов на заміну тільки на 59-й хвилині. Цікаво, що переможний гол він оформив на шостій компенсованій хвилині дальнім ударом.

Боруссія Д - Аугсбург 4:3
Голи: Пако, 62, 80, 90+6, Гетце, 84 - Фіннбогасон, 22, Макс, 71, Грегоріч, 87.

Боруссія Д: Бюркі - Хакімі, Аканджі, Загаду, Діалло - Вітцель, Вайгль (Гетце, 77) - Бруун Ларсен (Геррейро, 69), Санчо, Ройс - Філіп (Пако Алькасер, 59).

Аугсбург: Люті - Фрамбергер, Гауелеу, Хінтереггер, Макс - Хедіра, Байєр (Гетце, 64), Хан (Моравек, 75), Каюбі - Грегоріч, Фіннбогасон (Кордова, 83).

Попередження: Ройс - Байєр, Хан, Хедіра, Гауелеу, Каюбі, Фіннбогасон, Кордова.

Серед інших результатів відзначимо виїзну перемогу Шальке над Фортуною з рахунком 2:0. Українець Євген Коноплянка в цій грі вийшов на заміну в кінцівці зустрічі і результативними діями не відзначився.

Вердер - Вольфсбург 2:0
Голи: Классен, 35, Й. Еггештайн, 86

Майнц - Герта 0:0

Ганновер - Штутгарт 3:1
Голи: Вуд, 30, 45+1, Бебу, 90+1 - Гомес, 50.

Фортуна - Шальке 0:2
Голи: Маккенні, 48, Бюргшталлер, 53