Баварія зміцнила лідерство в чемпіонаті Німеччини. Результати матчів суботи

18 листопада 2017, 21:24
У суботу, 18 листопада, відбулися шість матчів чемпіонату Німеччини з футболу

Баварія зміцнила своє лідерство в турнірній таблиці, розгромивши на своєму полі Аугсбург з рахунком 3:0. Всі три м'ячі в цій зустрічі були забиті протягом 16-ти хвилин в кінці першого - на початку другого тайму. Рахунок відкрив Артуро Відаль, а потім Роберт Левандовскі оформив дубль.

Для Баварії ця перемога стала п'ятою поспіль в рамках чемпіонату Німеччини. Відрив мюнхенців від найближчого конкурента в турнірній таблиці - РБ Лейпциг - збільшився вже до шести очок.

Баварія - Аугсбург 3:0

Голи: Відаль, 31, Левандовскі, 38, 49

Баварія: Ульрайх - Рафінья, Хуммельс, Зюле, Кімміх - Бернат (Алаба, 74), Мартінес, Відаль (Руди, 80) - Родрігес, Левандовскі, Роббен (Толіссо, 78)

Аугсбург: Хітц - Макс, Гауелеу, Дансо, Опаре - Байєр, Хедіра - Каюбі (Стафілідіс, 69), Грегоріч, Хеллер (Шмід, 60) - Фіннбогасон (Джі Дон Вон, 83)

Попередження: Хедіра, Опаре, Гауелеу

Серед інших матчів 12-го туру Бундесліги відзначимо результативну нічию Байєра і РБ Лейпциг, а також перемогу менхенгладбахської Борусії в Берліні над Гертою.

Байєр - РБ Лейпциг 2:2

Голи: Бейлі, 44, Фолланд, 74 - Вернер, 13 (з пенальті), Форсберг, 54 (з пенальті)

Герта - Боруссія Менхенгладбах 2:4

Голи: Ібішевіч, 28, Вайзер, 71 - Штіндль, 5, Азар, 14 (з пенальті), Раффаел, 20, 77

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_199
.png_199 Фото:

Нагадаємо, в стартовому матчі 12-го туру чемпіонату Німеччини з футболу дортмундська Боруссія на виїзді поступилася Штутгарту. Андрій Ярмоленко відзначився забитим м'ячем у цій грі, але арбітр його не зарахував через гру рукою українця.