Баварія знищила Арсенал в першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

15 лютого 2017, 23:53
Мюнхенська Баварія розгромно обіграла лондонський Арсенал в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - 5:1

Нападник мюнхенців Арьєн Роббен відкрив рахунок в матчі, але Арсенал відігрався до перерви завдяки судді, який призначив пенальті і Алексису Санчесу, який зміг перетворити його в гол з третього добивання.

На початку другого тайму травму отримав капітан і центральний захисник Арсенал" Лоран Косельни, після чого мюнхенці протягом декількох хвилин забили два голи. Дублем відзначився Тьяго Алькантара, по голу забили Роберт Левандовскі і Томас Мюллер, який з'явився на полі в кінці матчу.

Баварія – Арсенал 5:1
Голи: Роббен, 11, Левандовскі, 53, Алькантара, 56, 63, Мюллер, 88 – Санчес, 30

Баварія: Нойєр — Лам, Мартінес, Хуммельс, Алаба — Алонсо, Відаль – Роббен (Рафінья, 88), Алькантара, Коста (Кімміх, 84) – Левандовскі (Мюллер, 86)

Арсенал: Оспіна — Бельерин, Мустафі, Косельні (Пауліста, 49), Гіббз – Коклен (Жиру, 77), Джака – Івобі (Уолкотт, 66), Озіл, Окслейд-Чемберлен — Санчес

Попередження: Хуммельс, Лам – Мустафі, Санчес, Джака

На 30-й хвилині Санчес не забив пенальті (воротар)

Раніше ПСЖ розгромно обіграв Барселону з рахунком 4:0.