Баварія перемогла Айнтрахт у результативному матчі і закріпилась на першому місці чемпіонату Німеччини — відео

23 травня 2020, 21:28

Баварія впевнено перемогла Айнтрахт з рахунком 5:2 в рамках 27 туру німецької Бундесліги.

Баварія впевнено розпочала матч, провівши на старті кілька небезпечних атак, а уже на 17-й хвилині Горецка закріпив перевагу мюнхенців голом. Під завісу тайму Мюллер подвоїв перевагу господарів, відправивши м’яч у сітку з близької відстані.

У другій половині зустрічі Баварія продовжила домінувати і Лєвандовскі ударом головою зробив рахунок розгромним.

Після цього гості активізували і протягом трьох хвилин забили два голи, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму. Обидва м’ячі забив захисник Гінтереггер.

Щоправда, інтрига тривала близько п’яти хвилин, поки Девіс не скористався помилкою Фернандеса у власному штрафному і відправив м’яч у кут воріт.

Минуло ще кілька хвилин, як автор дубля Гінтереггер забив уже у власні ворота, не зумівши обробити м’яч після прострілу Гнабрі.

Баварія впевнено довела матч до перемоги та закріпилась на першому місці, зберігши відрив від Боруссії Дортмунд у чотири очки.

Баварія — Айнтрахт 5:2
Голи: Горецка, 17, Мюллер, 41, Лєвандовскі, 46, Девіс, 61, Гінтереггер, 74 (авт) — Гінтереггер, 53, 56

Раніше в рамках 27 туру Бундесліги Боруссія Дортмунд обіграла Вольфсбург 2:0, а Байєр переміг менхенгладбахську Боруссію 3:1.