Чемпіонат Німеччини. Баварія здобула вольову перемогу над Боруссією Дортмунд, Лейпциг закріпився на другому місці

6 березня 2021, 21:37

Відбулися сім матчів 24 туру чемпіонату Німеччини з футболу.

У центральному матчі туру між мюнхенською Баварією та дортмундською Боруссією було забито аж шість голів.

Уже на 9-й хвилині матчу завдяки дублю Голанда дортмундці вели в рахунку 2:0, але ще до перерви втратили перевагу після того, як двічі відзначився Лєвандовскі.

Нічийний рахунок тримався до 88-ї хвилині, коли Горецка забив у ворота гостей третій гол, а ще через дві хвилини Лєвандовскі оформив хет-трик, зробивши рахунок 4:2.

Баварія залишилася лідером, однак лише на два очки випереджає Лейпциг, який розгромив з рахунком 3:0 Фрайбург та закріпився на другій позиції. Трійку лідерів замикає Вольфсбург, який поступився Хоффенхайму 1:2.

flashscore.ua

У попередньому турі Бундесліги Баварія та Боруссія Дортмунд здобули розгромні перемоги над Кельном та Армінією відповідно.