Чемпіонат Німеччини стартував з сенсації

16 серпня 2019, 23:41

У першому турі німецької Бундесліги Баварія на своєму полі не зуміла перемогти Герту, зігравши внічию 2:2.

Примітно, що саме господарі відкрили рахунок на 24-й хвилині, коли Роберт Левандовські відгукнувся на простріл Сержа Гнабрі з правого флангу.

Але гостям вистачило 12 обертів секундної стрілки, щоб відновити рівновагу. Це Доді Лукебакіо рикошетом від Ведада Ібишевіча відзначився дальнім ударом.

А ще через три хвилини берлінська команда і зовсім вийшла вперед. Тому ж Ібишевічу вдалося знайти поблизу чужих воріт Марко Груїча, який пробив точно в сітку.

Мюнхенський колектив зумів зрівняти рахунок наприкінці години гри — Левандовські оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Незважаючи на те, що після цього в розпорядженні Баварії залишилося більше півгодини ігрового часу, їй так і не вдалося вирвати перемогу.

Баварія — Герта 2:2
Голи: Левандовські, 24, 59 (з пенальті) — Ібішевіч, 36, Груїч, 39

Баварія: Нойер — Кімміх, Павар, Зюле, Алаба — Толіссо, Тіаго — Гнабрі (Девіс, 87), Мюллер (Санчеш, 86), Коман — Левандовські

Герта: Ярштайн — Клюнтер, Штарк, Рекік — Лекі, Дуда (Шельбред, 78), Даріда, Груїч, Міттельштедт — Лукебакіо (Зельке, 69), Ібішевіч (Ессвайн, 62)

Попереджені: Мюллер, Павар, Левандовські - Даріда, Груїч, Міттельштедт

Раніше дортмундська Боруссія обіграла Баварію в Суперкубку Німеччини і завоювала трофей.