Баварія наздогнала лідера, Шальке Коноплянки зазнав розгрому. Результати Бундесліги

2 березня 2019, 23:35

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі 24-го туру.

У центральному поєдинку туру Баварія гостювала в третьої команди першості - менхенгладбахської Борусії і в разі перемоги наздоганяла б лідера Боруссію Дортмунд.

Рівного протистояння на весь матч не вийшло, оскільки мюнхенці розгромили господарів з рахунком 5:1. Вже на 11-й хвилині рахунок був 0:2 після голів Хаві Мартінеса і Томаса Мюллера.

Гладбах скоротив відставання точним ударом на 37-му оберті секундної стрілки від Ларса Штіндля, але всі питання щодо переможця в другому таймі зняли Роберт Левандовські (двічі) та Серж Гнабрі.

Тим самим дортмундська Боруссія залишилася на вершині турнірної таблиці, але випереджає Баварію лише через кращу різницю забитих м'ячів. Гладбахська Боруссія поступилася третім рядком РБ Лейпцигу, ставши четвертою.

Шальке Євгена Коноплянки зазнав домашнього розгрому від Фортуни Дюссельдорф із рахунком 0:4. Півзахисник збірної України весь матч провів у запасі.

Результати 24-го туру Бундесліги:

Боруссія М - Баварія 1:5
Голи: Штіндль, 36 - Мартінес, 2, Мюллер, 11, Левандовські, 47, 90+1 (з пенальті), Гнабрі, 74

Myscore.com.ua

У стартовому матчі 24-го туру чемпіонату Німеччини лідер Боруссія Дортмунд програла на виїзді Ауґсбурґу з рахунком 1:2.