Баварія не пустила Дортмунд у відрив. Результати чемпіонату Німеччини

28 січня 2019, 00:00

У німецькій Бундеслізі відбулися всі матчі 19-го туру.

Лідер чемпіонату дортмундська Боруссія з результатом 5:1 розгромила на своєму полі Ганновер завдяки голам Ашрафа Хакімі, Марко Ройса, Маріо Гьотце, Рафаела Геррейру і Акселя Вітселя, тоді як суперник обмежився одним забитим м'ячем від Марвіна Бакалорза.

Головний переслідувач "Джмелів" Баварія приймала Штутгарт і відкрила рахунок на 5-й хвилині після точного удару Тьяго Алькантари, проте на 26-му обороті секундної стрілки Анастасіос Доніс відновив рівновагу.

Після перерви мюнхенці не тільки знову вийшли вперед, але також забили ще двічі - відзначилися Крістіан Гентнер (в свої ворота), Леон Горецька та Роберт Левандовські.

Тим самим Баварія зберегла за собою друге місце в турнірній таблиці німецької першості та відставання від Боруссії в шість очок.

Результати 19-го туру Бундесліги:

Боруссія Д - Ганновер 5:1
Голи: Хакімі, 24, Ройс. 59, Гьотце, 62, Геррейру, 67, Вітсель, 90 - Бакалорз, 86

Баварія - Штутгарт 4:1
Голи: Алькантара, 4, Гентнер, 57 (у свої ворота), Горецька, 71, Левандовські, 85 - Доніс, 26

Вердер - Айнтрахт Франкфурт 2:2
Голи: Еггештайн, 27, Харнік, 52 - Ребіч, 35, Аллі, 68, (з пенальті)

Фрайбург - Хоффенхайм 2:4
Голи: Хелер, 42, Нідерлехнер, 77 - Жоелінтон, 19, Крамаріч (з пенальті), 59, 72, Демірбай, 85

Вольфсбург - Байєр 0:3
Голи: Хавертц, 45, (з пенальті), Фолланд, 62, Брандт, 88

Майнц - Нюрнберг 2:1
Голи: Брозіньскі, 12, Куайсон, 73 - Марграйттер, 43

Турнірна таблиця:

Таблиця сайту MyScore.com.ua

Раніше український півзахисник Шальке Євген Коноплянка відзначився ефектним голом у поєдинку 19-го туру німецької Бундесліги проти Герти.