Баварія опустилась на третє місце, суперник Шахтаря відібрав очки в Боруссії Дортмунд. Результати чемпіонату Німеччини

2 лютого 2019, 22:39

Відбулись шість матчів 20 туру чемпіонату Німеччини.

Мюнхенська Баварія першою відкрила рахунок у матчі з леверкузенським Байєром завдяки голу Горетцки на 41-ій хвилині, однак у підсумку не змогла втримати навіть нічию.

У другому таймі спочатку Бейлі ударом зі штрафного зрівняв в рахунок, а пізніше Фолланд скористався провалом в обороні Баварії і вивів Байєр уперед. На цьому леверкузенський клуб не зупинився і за три хвилини до закінчення основного часу Аларіо поставив крапку в матчі, замкнувши простріл з правого флангу.

Після поразки Баварія опустилась на третю сходинку, пропустивши вперед менхенгладбахську Боруссію, яка на виїзді впевнено обіграла гельзенкірхенський Шальке з рахунком 2:0. Український півзахисник Шальке Євген Коноплянка відіграв на полі 61 хвилину, після чого був замінений.

Недорахувалась очок в цьому турі і дортмундська Борусія. "Джмелі" не змогли обіграти на виїзді наступного суперника донецького Шахтаря в Лізі Європи - франкфуртський Айнтрахт.

На 22-й хвилині завдяки голу Ройса Боруссія вийшла вперед, однак господарі відігрались ще в першому таймі. На 36-ій хвилині Йовіч у стрибку дотягнувся до м'яча на дальній стійці і зрівняв рахунок.

Франкфуртці зуміли звести матч до нічиєї і займають після 20 туру п'яте місце в турнірній таблиці.

Myscore.com.ua

В минулому турі чемпіонату Німеччини Боруссія Д розгромила Ганновер (5:1), а Баварія - Штутгарт (4:1).