Суперкубок Німеччини у феєричному стилі виграла Баварія — відео

31 липня, 02:20
Баварія виграла перший трофей в сезоні (Фото:REUTERS/Matthias Rietschel)

Баварія виграла Суперкубок Німеччини, перемігши в матчі за трофей РБ Лейпциг із рахунком 5:3.

Майбутній переможець забив уже на 14-й хвилині – відзначився Масіала. Наприкінці півгодини гри Мане, який прийшов із Ліверпуля, збільшив його перевагу.

Наприкінці першого тайму мюнхенська команда довела рахунок до розгромного завдяки голу Павара, якому асистував той самий Мусіала.

РБ Лейпциг розмочив результат під кінець майже години гри зусиллями Хальстенберга, але на 65-й хвилині четвертий м'яч за Баварію забив Гнабрі.

Втім, володарю Кубка Німеччини минулого сезону вдалося звести відставання до мінімуму завдяки голам Нкунку (з пенальті) та Ольмо.

Надію РБ Лейпцига зрівняти рахунок і добитися серії пенальті остаточно вбив Сане, який забив на 90+8-й хвилині.

РБ Лейпциг - Баварія 3:5

Голи: Хальстенберг, 60, Нкунку, 77 (з пенальті), Ольмо, 89 - Мусіала, 14, Мане, 31, Мусіала, 45, Гнабрі, 66, Сане, 90+8

Тим часом, Ліверпуль виграв Суперкубок Англії, перемігши з рахунком 3:1 Манчестер Сіті.