Баварія розгромила Дортмунд і стала лідером чемпіонату Німеччини

7 квітня 2019, 00:09

Відбулася більшість матчів 28-го туру німецької Бундесліги.

У центральному поєдинку туру зустрілися лідери першості Баварія і дортмундська Боруссія. Перед матчем гості випереджали господарів на два очки.

Мюнхенська команда вже на 17-й хвилині вела з рахунком 2:0, коли голами відзначилися Матс Гуммельс і Роберт Левандовський.

Перед перервою чинний чемпіон Німеччини вигравав вже 4:0 після результативних ударів від Хаві Мартінеса та Сержа Гнабрі.

У другому таймі дортмундський колектив не зумів забити бодай один м'яч, зате це вдалося Баварії, яка вийшла в лідери - дубль оформив Левандовський.

Шальке за відсутності українського півзахисника Євгена Коноплянки в заявці на матч програв на своєму полі Айнтрахту - 1:2. Нічия 1:1 трималася до 90+9-ї хвилини, поки Лука Йович ударом з пенальті не приніс гостям перемогу.

Результати 28-го туру Бундесліги:

Баварія - Боруссія Д 5:0
Голи: Гуммельс, 10, Левандовський, 17, 89, Мартінес, 41, Мюллер, 43

Шальке - Айнтрахт 1:2
Голи: Сердар, 21 - Ребич, 13, Йович, 90+9 (з пенальті)

Майнц - Фрайбург 5:0
Голи: Боетіус, 20, Матета, 25, 33, 77, Онісіво, 73

Байєр - РБ Лейпциг 2:4
Голи: Гаверц, 11 (з пенальті), 23 - Забітцер, 17, Вернер, 64, Форсберг, 71 (з пенальті), Кунья, 84

MyScore.com.ua

У минулому турі Баварія втратила очки з Фрайбургом у гостях, зігравши 1:1, і віддала перше місце Боруссії.