Баварія розгромила Кельн, екс-клуб Коноплянки втретє поспіль переміг. Результати чемпіонату Німеччини

21 вересня 2019, 21:23

Відбулись шість матчів 5-го туру чемпіонату Німеччини.

Після осічки у минулому турі в матчі з Лейпцигом (1:1) Баварія розгромила Кельн 4:0. Уже на 3-й хвилині Лєвандовскі відкрив рахунок, а на початку другого тайму оформив дубль. На 62-й хвилині Коутіньо ударом з пенальті забив дебютний гол за мюнхенську команду, а через 11 хвилин Перішич відправив четвертий м’яч у ворота гостей.

Втретє поспіль переміг колишній клуб українця Коноплянки — Шальке. «Кобальтові» здолали Майнц 2:1 та піднялись на четверту сходинку.

Лідирувати у Бундеслізі продовжує Лейпциг, який впевнено на виїзді переміг Вердер 2:0.

Myscore.com.ua

Посеред тижня Баварія перемогла Црвену Звезду з рахунком 3:0 в першому турі Ліги чемпіонів, а Лейпциг здолав Бенфіку 2:1.