Баварія розгромила суперника, Боруссія Дортмунд врятувалась після 0:3. Результати чемпіонату Німеччини — відео

23 листопада 2019, 22:42

Відбулись сім матчів 12 туру чемпіонату Німеччини.

Баварія на виїзді розгромиал Фортуну 4:0 і впритул наблизилась до лідера менхенгладбахської Боруссії, яка в цьому турі поступилась Уніон Берліну 0:2. Мюнхенський клуб посідає третє місце, але від лідерської позиції відстає лише на одне очко.

Дортмундська Борусія врятувалась у матчі з Падерборном після трьох пропущених голів у першому таймі. Останні два голи дортмундці забили наприкінці матчу: на 84-й хвилині відзначився Вітсель, а на 92-й Ройс зрівняв рахунок. Тим не менше, тільке одне зароблене очко у двох останніх турах відсунуло Боруссію на шосту сходинку.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Баварія розгромиал Боруссію Дортмунд 4:0.