Баварія перемогла Севілью і завоювала Суперкубок УЄФА

25 вересня 2020, 00:32

Чинний переможець Ліги чемпіонів мюнхенська Баварія виявилася сильнішою за тріумфатора Ліги Європи іспанську Севілью у матчі за Суперкубок УЄФА.

Баварія першою пропустила — уже на 13-й хвилині Севілья вийшла вперед завдяки голу Окампоса з пенальті. Мюнхенцям вдалося відігратися ще у першому таймі. На 34-й хвилині Лєвандовскі скинув під удар Горецкі і той відправив м’яч у сітку.

У другому таймі уже сам поляк відзначився у воротах суперника, але рефері після перегляду відеоповтору скасував гол. У основному часі переможця визначити не вдалося і матч перейшов у овертайм.

Наприкінці першої 15-хвилинки додаткового часу Баварія вийшла вперед після голу Мартінеса і втримала переможний результат до фінального свистка.

Баварія — Севілья 2:1
Голи: Горецька, 34, Мартінес, 104 — Окампос, 13 пенальті)

Баварія: Нойер — Павар, Зюле, Алаба (Боатенг, 112), Ернандес (Мартінес, 99) — Кімміх, Горецька (Девіс, 99) — Гнабрі, Мюллер, Сане (Толіссо, 70) — Левандовські

Севілья: Буну — Навас, Кунде, Дієго Карлос, Ескудеро — Хордан (Васкес, 94), Фернандо, Ракітіч (Торрес, 56) — Сусо (Гудель, 73), де Йонг (Ен-Несірі, 56), Окампос

Попереджені: Алаба, Ернандес — Хордан, Кунде, Фернандо, Ескудеро

Минулого року переможцем Суперкубка УЄФА став Ліверпуль, який в серії пенальті обіграв Челсі - 2:2 (5:4 по пенальті)