Баварія забила шість голів Майнцу, Боруссія Дортмунд сенсаційно програла. Результати чемпіонату Німеччини

31 серпня 2019, 23:00

Відбулись сім матчів третього туру чемпіонату Німеччини.

Дортмундська Боруссія зазнала першої поразки у сезоні, поступивши з рахунком 1:3 новачку Бундесліги Уніон Берліну. Дортмундці втратили лідерство, а на першу сходинку вийшов Лейпциг, який переміг менхенгладбахську Боруссію та поки що йде без втрат.

Баварія вдруге поспіль здобула розгромну перемогу. Цікаво, що мюнхенці першими пропустили від Майнца, але ще в першому таймі забили двічі та вийшли вперед. У другому таймі у воротах гостей побували ще чотири м’ячі. Майнц зазнав третьої поразки в трьох стартових матчах чемпіонату.

Боруссія М — Лейпциг — 1:3
Голи: Емболо, 90+1 — Вернер, 38, 47, 90+4

Баварія — Майнц — 6:1
Голи: Павар, 36, Алаба, 45, Перішіч, 54, Коман, 64, Лєвандовскі, 78, Девіс, 81 — Боетьюс Ж.-П., 6

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Баварія розгромила Шальке 3:0, а Боруссія Дортмунд перемогла Кельн 3:1.