Боруссія Дортмунд програла конкуренту у матчі із сімома голами. Результати чемпіонату Німеччини — відео

8 лютого 2020, 22:53

Відбулися сім матчів 21 туру чемпіонату Німеччини.

Боруссія Дортмунд у результативному матчі поступилась претенденту на місце в зоні Ліги чемпіонів леверкузенському Байєру з рахунком 3:4 і ризикує за підсумками туру втратити третє місце.

Поєдинок нагадував гойдалки — Байєр відкрив рахункок, після чого пропустив два голи, але ще до перерви рахунок знову став рівним.

В другому таймі дортмундці вдруге в матчі повели в рахунку, але на 81- та 82-й хвилинах двічі пропустили та в підсумку зазнали поразки.

Цікаво, що новачок Боруссії Ерлінг Холанд, на рахунку якого вісім голів після переходу, відіграв увесь матч, але не відзначився, перервавши свою гольову серію.

Також несподівано втратили очки Шальке та Хоффенхайм, зігравши внічию 1:1 з Падерборном та програвши 0:1 Фортуні відповідно.

Герта — Майнц 1:3
Голи: Боята, 84 — Квайсон, 17, 82, 90+2 (пен.)
Вилучення: Вольф (Герта), 88 (друге попередження)

Вердер — Уніон 0:2
Голи: Бюльтер, 52, 72

Вольфсбург — Фортуна 1:1
Голи: Штеффен, 50 — Циммерман, 13
Вилучення: Понграчич (Вольфсбург), 48

Байєр — Боруссія Д 4:3
Голи: Фолланд, 20, 43, Бейлі, 81, Бендер, 82 — Хуммельс, 22; Джан, 33, Геррейру, 64

Myscore.com.ua

Посеред тижня Боруссія Дортмунд припинила боротьбу у Кубку Німеччини, несподівано програвши Вердеру з рахунком 2:3 на стадії 1/8 фіналу, а нападник «джмелів» Ерлінг Холанд забив восьмий гол за клуб.