Ліга Європи. Шахтар після драматичного матчу з Бенфікою вийшов до 1/8 фіналу

27 лютого 2020, 23:58

Шахтар із рахунком внічию 3:3 зіграв у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти Бенфіки на виїзді та за сумою двох зустрічей з рахунком 5:4 вийшов у наступний раунд.

Господарі відкрили рахунок на дев’ятій хвилині, коли Піцці увірвався в штрафну «Гірників» і обвідним ударом послав м’яч у дальній кут воріт Пятова.

Вже через три хвилини гості відновили рівновагу. Патрік закинув м’яч на правий фланг на Додо, який уникнув офсайду. Той прострілив на Мораеса, але форварда випередив Діаш, який відправив м’яч у ворота своєї команди.

Бенфіка знову вийшла вперед на 36-му оберті секундної стрілки. Після подачі кутового Діаш виграв верхову боротьбу у Матвієнка й ударом головою відправив м’яч у кут воріт Пятова.

У дебюті другого тайму рахунок став вже 3:1. Це Матвієнко віддав неточний пас на Пятова. Соуза м’яч перехопив і віддав на Сілву, а той відправив м’яч повз гравців Шахтаря в дальній кут.

Проте, Шахтар проявив характер, і спершу Степаненко на 49-й хвилині скоротив відставання «Гірників», а потім, на 70-й хвилині Патрік приніс гостям нічию.

Бенфіка — Шахтар 3:3 (перший матч — 1:2)

Голи: Піцці, 9, Діаш, 36, Рафа Сілва, 47 — Діаш, 12 (автогол), Степаненко, 49, Патрік, 71

Бенфіка: Влаходімос — Т. Тавареш, Діаш, Ферру, Грімальдо — Чікіньо (Сеферовіч, 68), Вайгль, Таарабт, Сілва — Піцці (Жота, 79), Соуза (Вінісіус, 79)

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Маркос Антоніо — Марлос (Тете, 62), Алан Патрік, Тайсон (Коноплянка, 86) — Мораес

Попереджені: Сілва — Ісмаїлі, Тайсон, Коноплянка