Бенфіка зробила крок назустріч чвертьфіналу Ліги чемпіонів

14 лютого 2017, 23:54
Португальська Бенфіка обіграла дортмундську Боруссію в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:0

Гравці Бенфіки відкрили рахунок на початку другого тайму зусиллями грецького форварда Константіноса Мітроглу.

Через десять хвилин після пропущеного гола Боруссія могла забити важливий виїзний м'яч, але П'єр-Емерік Обамеянг не зміг забити з пенальті.

1:0 — комфортний рахунок для Бенфіки, якій достатньо не пропустити на виїзді, щоб пройти далі. Виїзний гол португальців може поставити німецьку команду в дуже скрутне становище.

Бенфіка – Боруссія Д 1:0
Гол: Мітроглу, 48

Бенфіка: Мораєс — Семеду, Луїзао, Нільссон-Лінделоф, Елізеу — Сальвіо, Піцци, Фейса, Каррільо (Філіпе, 46) – Сілва (Серві, 68), Мітроглу (Хіменес, 75)

Боруссія Д: Бюркі — Піщек, Папастатопулос, Бартра, Шмельцер, Дурм — Дембеле, Вайгль, Геррейру (Кастро, 82) — Ройс (Пулішич, 82), Обамеянг (Шюррле, 62)

Попередження: Фейса – Шмельцер, Пулішич, Бартра

На 58-й хвилині не забив пенальті Обамеянг (воротар)

Раніше Барселона розгромно поступилася ПСЖ з рахунком 0:4 в матчі Ліги чемпіонів.